Witaj w nowej odsłonie Tkaczykowskiego!

Dzisiaj mam zaszczyt powitać was na mojej nowej stronie. Od jakiegoś czasu przestałem zaglądać na mojego wcześniejszego bloga. Ale pewnego dnia za nim zatęskniłem… Postanowiłem jednak o jego zamknięciu i przeniesieniu strony na własny serwer.  W przyszłości pod adresem www.tkaczykowski.pl chciałbym stworzyć miejsce, gdzie będą pojawiały się moje wszystkie wypociny, filmy, posty w blogu, zdjęcia. Przez ostatnie trzy miesiące nie miałem zbyt wiele czasu na publikacje informacji, czasami wrzuciłem zdjęcie na FaceBook’a byście o mnie nie zapomnieli 😉 Ale właśnie odczuwam napływ pozytywnej energii! Zdjęcia do kolejnego filmu ruszają w najbliższy czwartek, film oczywiście ukarze się na youtube 🙂 Zatem do zobaczenia 🙂
4 myśli na temat “Witaj w nowej odsłonie Tkaczykowskiego!

  1. Super, miło czytać takie słowa i oczekuję na film. Czytanie wpisów na blogu jest dużo lepsze od książki 🙂 Pozdrawiam!

  2. Angielski więc jedyny spośród najzwyklejszych języków, dlatego tradycyjnym jest ostatnie, że nic prac można wykryć w zbiorze angielskim. ten wpis istnieje wielce pewny, ale by poznać jeszcze nic powinien znać czytać po angielsku.

Dodaj komentarz